Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
ARAPGİR »
Genç Çifte Mutluluklar Dileriz
Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun kıydığı nikahla dünya evine giren haberarapgir.com’un kurucu üyesi Şehir Plancısı Alper Çelebi ve eşi Mimar Zehra Atalan'a ömür boyu mutluluklar dileriz.
Alper ve Zehra'nın Mutlu Günü

Reyhan-Osman Çelebi çiftinin oğlu Alper Çelebi ile Saime-Ekrem Atalan çiftinin kızı Sultan Zehra Atalan, Malatya Rüya Düğün Salonunda yapılan merasimle dünya evine girdi.

 

Genç çiftin nikahını Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu kıyarken, şahitliklerini Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr Ersan Aslan, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat İnanç, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Peyami Battal ve Doğan Güner yaptı.

 

Nikahın kıyılmasının ardından kısa bir konuşma yapan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, ‘‘Muş Alparslan Ünüversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ekrem Atalan Bey’le 25-30 yıl öncesine dayanan üniversite dönemine ait dostluğumuz var. Bu gün Atalan çiftinin kızlarının evlilik merasimine katılıp onların nikahlarını kıymak için buradayız. Üniversite yıllarında böyle bir organizasyonda bir araya geleceğimiz aklımızdan bile geçmezdi. Alper ve Zehra kardeşlerimin nikahını kıymak bize nasip oldu. Ben de çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerim’’ dedi.

 

Çiftlerin evlilik cüzdanlarını nikah şahidi  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan verdi.    

 

Düğün merasimine Ak Parti Malatya Millet Vekili Mustafa Şahin, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Nihat İnanç, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Malatya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya, Malatya Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, Malatya Ak Parti İl Başkan Yardımcıları Eyüp Sağlam ve Mahmut Özer, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Namık Şahin, İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü H.Şaban Sağlam, Yatırım ve İnşaat Müdürü Garip Cerrah, çiftin mesai arkadaşları, çeşitli kurum ve kuruluşların çalışanları, Arapgirliler ve sevenleri katıldı.

 

Yrd. Doç. Dr Yusuf Batar’ın Kur’an tilaveti ile başlayıp, Ögr. Gör. Şaban Öztürkçü’nün fıkra dinletisi ile devam eden düğün programı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Dinçoğlu’nun dua faslı ile son buldu.  

 

haberarapgir.com ailesi olarak kurucu üyemiz Şehir Plancısı Alper Çelebi ve Mimar Zehra Atalan çiftine mutluluklar diliyoruz.

 

 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.