Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
ARAPGİR »
Arapgir, Çevre Yolu Projesi İhalesi Yapıldı
9 kilometrelik Arapgir Çevre Yolu Projesinin; kamulaştırma plan çalışmalarına ilişkin işlemlerin ihalesi Karayollaları Genel Müdürlüğü'nce yapıldı.İhaleyi alan şirket kamulaştırma planı çalışmalarına başladı.
Çevreyolu Kamulaştırması Başladı

Karayolları 8.Bölge Müdürlüğü’nün yetki alanın da bulunan Arapgir İlçesinde, İlçenin Malatya girişinden (Kayakesen Köyü yol ayrımından) başlayarak yine ilçenin kuzeyinden (Tekke mezarlığından) Kemaliye yolu ile birleşen yaklaşık 9 km lik yol projesi işinin kamulaştırma plan yapım  ihalesi sonuçlandı.
 
Yapılan ihale işlemi sonrası proje, Net Mühendislik Şirketine kaldı.

 

Kamulaştırma planı çalışmalarına başlanılan proje güzergahının toplam uzunluğu yaklaşık 9 km olup;söz konusu yol çift gidiş çift geliş olmak üzere 4 şeritli olacak. Orta refüjün yaklaşık 4 m genişliğinde olduğu projede, gidiş ve dönüş şeritlerine ilave 2 metre genişliğinde servis yolununda olduğu bilgisi alındı.  

 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

yol çalışmaları sonlansın hemşerilerimiz sevinsin 30 Temmuz 2012 Pazartesi , 10:56

Trabzonu, Mersine bağlayacak olan duble yol yapımında emeği geçen başta Ulaştırma Bakanımız sayın Binali yıldırım beyefendiye, Ulaştrma Bakanlığı Müstaşarı Habip Soluk beryefendiye, karayoları genel müdürü ve genel müdür yardımcılarına,Ulaştırma Bakanlığı Daire başkanlıklarına, Değerli arkadaşım karayolları 8.bölge müdürü hüsmaettin özendi beyefendiye, karayollarının her birminde çalışan müdürlerimize şeflerimize emeği geçen tüm işçilere, yöremizn değerli vali ve kaymakamlarımıza, Yöre Belediye başkanlarına, muhtarlarımıza sonsuz teşekkürler.Dileğim yolumuz çok acilen bitsin.Sağolun,varolun.

adnan demirci - Erzincan

yol çalışmaları sonlansın hemşerilerimiz sevinsin 30 Temmuz 2012 Pazartesi , 09:49

Trabzonu, Mersine bağlayacak olan duble yol yapımında emeği geçen başta Ulaştırma Bakanımız sayın Binali yıldırım beyefendiye, Ulaştrma Bakanlığı Müstaşarı Habip Soluk beryefendiye, karayoları genel müdürü ve genel müdür yardımcılarına,Ulaştırma Bakanlığı Daire başkanlıklarına, Değerli arkadaşım karayolları 8.bölge müdürü hüsmaettin özendi beyefendiye, karayollarının her birminde çalışan müdürlerimize şeflerimize emeği geçen tüm işçilere, yöremizn değerli vali ve kaymakalmarına ,belediye başkanlarına, muhtarlarımıza sonsuz teşekkürler dileğim yolumuz çok acilen bitsin.

adnan demirci - Erzincan
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.