koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

muhtesem
ismail bektas : gerçekten muhteşem bir yazı olmuş.hepsini okuyamadım ama okudukların bana yeter.au yazdıklarınızı kitap haline getirirseniz çok iyi olur.au arada kurtlar vadisi hakkında da yazı yazarsanız iyi olur..

BÖLGE »
Diyanet'ten Hafızlık Sınav Duyurusu
Malatya Müftülüğü'nden yapılan duyuruya göre hafızlık tespit sınavı için müracaatlar, 18 Mayıs Cuma günü sona eriyor
Sınav Başvuruları 18 Mayıs'ta Sona Eriyor

     MALATYA (AA) - Hafızlık Tespit Sınavı için müracaatlar, 18 Mayıs Cuma günü sona eriyor. 

     Malatya Müftülüğü'nden yapılan duyuruya göre, Kur'an kurslarında hafızlık eğitimini tamamlayan öğrencilerle kendi imkanlarıyla kurs dışında hafızlığını tamamlayanlar için Temmuz ayında sınav yapılacak.

     Bölge illerde Hafızlık Tespit Sınavı'na başvurular, 18 Mayıs Cuma gününe kadar İl ve İlçe Müftülüklerine yapılabilecek.

 

 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Arapgir esnaflarından HİLMİ MUTLU 9 Şubat 2012 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi 10 Şubat 2012 tarihinde Cuma Namazını müteakip Arapgir Tekke Mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabır dileriz.
 
..............................................................
 
Eczacı Nejat Güzeler’in babası Mehmet Güzeler vefat etmiştir.Cenazesi 10.01.2012 günü  ögle namazına mütakip Arapgir Tekke Mezarlığında defnedilecektir.
..................................................................................................................
 
Aktaş Köyü sakinlerinden hemşehrimiz Maksut Şafak vefat etmiştir. Cenazesi 10.01.2012 günü İzmir de kılınan cenaze namazına mütakip kaldırıldı.
........................................................................................................................
 
Hacı Hakkıgillerden Baki Sekizsu hacda vefat etmiştir.Taziyesi Arapgir'de yapılacaktır.Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.
....................................................................................................................
 
Aktaş Köyü sakinlerinden hemşehrimiz Osman Soysal’ın eşi Fatma Soysal vefat etti. Cenazesi 26.10.2011 çarşamba günü İzmir, Gürçeşme Yeni Camii'nde öglen namazına sonra kılınan cenaze namazıyla kaldırılmıştır. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.
 
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.